Kontakta oss

Kontakta oss

För att samarbetet med oss skall fungera så bra som möjligt har alla våra kunder sin egen kontaktperson på Gestrike Media. Med denne utbyter ni idéer, planerar och skapar kampanjer och ser till att ni får ett optimalt resultat av era marknadsföringsinsatser. Vi är mycket måna om att samarbetet skall fungera till 100 % med just er kontaktperson.

Välkommen att kontakta just din Gestrike Media-representant!

Joe Formgren
Ansvarig utgivare, försäljning
070-679 79 00
joe@formgren.com

 

Ingela Gustafson
Administration
026-126 126
ingela@gestrike.net

 

Horst Mueller
Säljare
076-878 31 65
horst@gestrike.net

 

Torbjörn Edlund
Säljare
070-525 84 50
edlund@gestrike.net

 

Niklas Wiklund
Säljare
070-289 88 80
niklas@gestrike.net

 

Per-Erik Jäderberg
Säljare, fotograf
070-512 26 26
pej@gestrike.net

Stefan Wennberg
Produktionsledare, Precis Reklam
026-511 000
stefan@precisreklam.se

 

SÄLJARE SÖKES
Platsar du i detta glada gäng är du välkommen att höra av dig!
Krav: F-skattsedel och körkort.
 

Vad vill du läsa?

Publicera

Erbjudanden

Visa fler erbjudanden »

Facebook

Nyhetsbrev

Senaste nytt

Hjälp

Stäng